TRK YAPIYI TANIYIN

Yatırıma ve yaşama değer katmak için

2000 yılında kurulan TRK Yapı, gayrimenkul geliştirme alanında; Bademli, Çağrışan, Mudanya, Geçit bölgelerinde daha çok nitelikli konut projelerine, iş merkezlerine imza attı. Metin Türk’ün yönetim kurulu başkanı olduğu TRK Yapı, mimari standartları yüksek, ağırlıklı olarak villa ve malikane konseptindekindeki projeleriyle sektöründe öncü bir rol üstleniyor.

Nilüferköy-Çağrışan arasında çok özel bir lokasyonda bulunan Uygar Konakları, Göynüklü sırtlarında körfeze hakim muhteşem bir panoramaya ve ihtişamlı detaylara sahip Turmalin Konakları, Geçit’te teslim edilen Metis Blokları ve daha pek çok iş merkezi TRK Yapı imzasını taşıyor. TRK Yapı, inşa ettiği tüm projelerde hem yatırıma hem de yaşama değer katmayı amaçlıyor

VİZYON& MİSYON

TRK Yapı’nın Misyonu

Çevreye saygılı, bulunduğu bölgeye değer katan projeler gerçekleştirmek. Yatırımcısına kazandıran bir yapı markası olmak. Her ürettiği projede ilkleri gerçekleştiren, önü inşaat markası olmak Üretim standartları, üretim hızı ve vadettikleriyle güven veren marka olmak.

TRK Yapı’nın Vizyonu

Mimari ve mühendislik bilimlerine sıkı sıkıya bağlı konutlar üretir Geliştirdiği her projede, yaşam alanlarını markalaştırır Sürekli gelişime, yeniliğe açıktır Ticaret ilkelerine ve etik kurallara önem verir, uygular

YÖNETİM KURULU

Metin Türk Yaklaşık 30 yıllık profesyonel iş hayatımda TRK Yapı ile oluşturduğumuz değeri, yatırımcılarımızın takdirini ayrı bir yere koyuyorum. Ulusal ve uluslararası şirketlerde profesyonel yöneticilik de yapmış biri olarak Türkiye’nin ve Bursa’nın sağlam dinamiklerine hep inandım. Sanayisi, turizmi ve asırları aşan ticaret kültürü ile Bursa’ya yakışan konutlar tasarlayıp, inşa etmek hep en temel önceliğimiz olacak. Villa ve malikane konseptindeki özgün projelerle, iş ve ticaret merkezleriyle, özgün konut projeleriyle TRK Yapı, geleceğe emin adımlarla yürümeye devam edecek.

ilhan ÖZGÜR